Onze homebase verandert 1 dag in een callcenter

UITNODIGING PERS
OP 8 EN 26 APRIL 2019 (10.00 - 15.00 UUR)
BIJ DE WOONINDUSTRIE IN NIEUWEGEIN
IN DE HOMEBASE VAN BNS CRISP

Op maandag 8 april aanstaande verandert de Homebase van BNS Crisp, de Beroepsvereniging Nederlandse Stylisten in een callcenter! Met een hele groep vrijwilligers, ambassadeurs, bestuur en bureau worden alle ruim 300 aangesloten leden gebeld.

Waarom doen wij dit? In het kader van ons 10-jarig bestaan, willen wij zoveel mogelijk leden betrekken bij dit jubileumjaar. We willen ook graag feedback krijgen van onze leden om de dingen die we doen nog verder te verbeteren. Maar ook willen we onze leden attenderen op alle activiteiten die er door BNS Crisp worden georganiseerd binnen de verschillende domeinen; interieurstyling particulier, interieurstyling zakelijk, vastgoedstyling en groenstyling. Het doel is uiteindelijk de betrokkenheid van leden te vergroten bij onze club.

Wij maken er een feestje van, inclusief dresscode en een hele groep enthousiaste bellers! Bent u erbij?

Voor het ontvangen van aanvullende info en/of beeldmateriaal kunt u mailen met jelena@bnscrisp.nl.

Delen via:

Ook lid worden?

BNS Crisp is dè Beroepsvereniging voor Nederlandse Stylisten, interieur en vastgoed.

kortingen op trainingen, beurzen en events

je portfolio op onze site

een uitgebreid netwerk van ruim 350 leden