Meubels van oude spijkerbroeken, legerkleding en zelfs oude koffiezakken van Starbucks

'Meubels van oude spijkerbroeken, legerkleding en zelfs oude koffiezakken van Starbucks, dat is wat het duurzame meubelmerk Planq maakt. Planq is opgericht door de innovatieve tweelingbroers Anton & Dennis. Een Nederlands familiebedrijf, net als Anna van Toor.

Meubels van oude spijkerbroeken, legerkleding en zelfs oude koffiezakken van Starbucks

‘Meubels van oude spijkerbroeken, legerkleding en zelfs oude koffiezakken van Starbucks, dat is wat het duurzame meubelmerk Planq maakt. Planq is opgericht door de innovatieve tweelingbroers Anton & Dennis. Een Nederlands familiebedrijf, net als Anna van Toor. Extra leuk dus om samen te werken. En dat deden we… voor de streetshoot in een ijskoude loods in Hardinxveld’, meldt Anna van Toor.

‘Mode en meubels. Een leuke match vinden wij! De broers laten een unieke transformatie zien van laagwaardige afvalstromen, zoals textielafval, tot high-end meubels en dat zonder een geiten wollen sokken imago. Het doel van de tweelingbroers is om de afvalberg die Nederland rijk is te verkleinen door het afval te hergebruiken om hun zelf ontwikkelde PlanqTextile mee te maken. Zo maakt Planq unieke zittingen voor de stoelen, tafelbladen en kasten van oude spijkerbroeken.’

‘De moderne producten van Planq verkleinen niet alleen de afvalberg van Nederland, maar zorgen ook voor verduurzaming op andere essentiële aspecten. De Unusual Chair bijvoorbeeld bestaat uit 12 spijkerbroeken, waarmee tegelijkertijd 16275 liter water wordt bespaard. Zo ontwerpt Planq high-end meubels met een mooie knipoog naar morgen.’

‘Een duurzame partij met een tof verhaal én hele gave meubels die onze shoot zeker wat extra’s gaf!’

Meer informatie:
Anna van Toor
www.annavantoor.nl

Bron: Wonen360

Dit is niet alles

Bekijk meer evenementen

De groene estafette | Milliken

Voor Milliken als producent van o.a. vloeren is goed omgaan met deze wereld en zijn grondstoffen al jaren een logisch en ethisch
uitgangspunt.
Milliken maakt innovatieve vloeroplossingen van buiten naar binnen

‘Met Gira creëer je comfort in huis’

Wat dertig jaar lang een kantoorpand is geweest is nu een moderne, luxe familiewoning. Eenvoudig was deze transformatie alleen zeker niet. De bewoners van het monumentale herenhuis stonden voor een gigantische uitdaging. Dat meldt Gira in een persbericht.

Future Dusk, de kleur van het jaar 2025, volgens Coloro en WGSN

WGSN heeft een bedrijf gemaakt van zijn industrieprognoses, waardoor het bereik van zijn opgeleide prognoses jaren verder uitduwt dan zijn collega’s. Vandaag heeft het zustermerk Coloro aangekondigd dat het de surrealistische tint van Future Dusk voorziet als de kleur die het komende samenspel van de wereld tussen fysiek, virtueel en fantasie in 2025 zal weerspiegelen.