Meubels van oude spijkerbroeken, legerkleding en zelfs oude koffiezakken van Starbucks

'Meubels van oude spijkerbroeken, legerkleding en zelfs oude koffiezakken van Starbucks, dat is wat het duurzame meubelmerk Planq maakt. Planq is opgericht door de innovatieve tweelingbroers Anton & Dennis. Een Nederlands familiebedrijf, net als Anna van Toor.

Meubels van oude spijkerbroeken, legerkleding en zelfs oude koffiezakken van Starbucks

‘Meubels van oude spijkerbroeken, legerkleding en zelfs oude koffiezakken van Starbucks, dat is wat het duurzame meubelmerk Planq maakt. Planq is opgericht door de innovatieve tweelingbroers Anton & Dennis. Een Nederlands familiebedrijf, net als Anna van Toor. Extra leuk dus om samen te werken. En dat deden we… voor de streetshoot in een ijskoude loods in Hardinxveld’, meldt Anna van Toor.

‘Mode en meubels. Een leuke match vinden wij! De broers laten een unieke transformatie zien van laagwaardige afvalstromen, zoals textielafval, tot high-end meubels en dat zonder een geiten wollen sokken imago. Het doel van de tweelingbroers is om de afvalberg die Nederland rijk is te verkleinen door het afval te hergebruiken om hun zelf ontwikkelde PlanqTextile mee te maken. Zo maakt Planq unieke zittingen voor de stoelen, tafelbladen en kasten van oude spijkerbroeken.’

‘De moderne producten van Planq verkleinen niet alleen de afvalberg van Nederland, maar zorgen ook voor verduurzaming op andere essentiële aspecten. De Unusual Chair bijvoorbeeld bestaat uit 12 spijkerbroeken, waarmee tegelijkertijd 16275 liter water wordt bespaard. Zo ontwerpt Planq high-end meubels met een mooie knipoog naar morgen.’

‘Een duurzame partij met een tof verhaal én hele gave meubels die onze shoot zeker wat extra’s gaf!’

Meer informatie:
Anna van Toor
www.annavantoor.nl

Bron: Wonen360

Dit is niet alles

Bekijk meer evenementen

ENQUETE: DOE MEE, LEER EN WIN

Bouwen en verbouwen is behoorlijk complex. BNS Crisp interieurprofessional, Gertie van Driel, merkt het aan collega’s uit het vak dat ze veel vragen hebben en vaak onwetend zijn binnen het (ver)bouw- proces. Maar is dat ook echt zo?

Orangerie | BNS Crisp

BNS Crisp partner Orangerie Bijleveld: “Interieurbeplanting steeds gewilder”

Al sinds zijn twintiger jaren heeft Frank Steenbakker een passie voor interieurbeplanting. Na 25 jaar besloot hij samen met zijn partner Petra de Groot voor zichzelf verder te gaan in deze branche. Inmiddels al bijna vijf jaar timmert het tweetal met Orangerie Bijleveld aan de weg. “Met onze vestiging in de buurt van Utrecht zitten we heel centraal”, vertelt Petra.