Lego lanceert collectie houten woonaccessoires

Voor nostalgische types die houden van design hebben we leuk nieuws. Het Deense design merk Room Copenhagen brengt samen met LEGO LEGO's eerste houten woonaccessoires op de markt.

lego van houtLEGO 

LEGO, wie is er niet mee opgegroeid? Voor nostalgische types die houden van design hebben we leuk nieuws. Het Deense design merk Room Copenhagen brengt samen met LEGO LEGO’s eerste houten woonaccessoires op de markt. 

De collectie bestaat uit fotolijstjes, muurhangers, boekenplanken en opberglades. Elk product is gemaakt van FSC-gecertificeerd eiken en is verkrijgbaar in gezeept hout en donker gebeitst eiken. Door het neutrale kleurenpalet en het minimalistische karakter van de collectie past het bij ieder interieur en in verschillende ruimtes.

LEGO woonaccessoires: stapelbaar design van hout 

lego room copenhagen

Geinig extraatje: elk item is op schaal ontworpen naar de originele afmetingen van de LEGO-steen. Hierdoor kunnen bepaalde items in de collectie, zoals de opberglades en fotolijstjes, opgestapeld worden.

Het is trouwens niet de eerste keer dat LEGO met hout werkt. De oorspronkelijke bouwblokken van lego waren ook uit hout gesneden. Pas in 1960 stapte het speelgoedbedrijf over op plastic. 

De prijzen variëren van 89,99 euro voor een fotolijstje tot aan 224,99 euro voor een opberglade. De collectie is vanaf 1 december verkrijgbaar in verschillende (web)winkels waarondernordicnest.comboozt.commoodings.com en johnlewis.com.

Bron: ELLE

Dit is niet alles

Bekijk meer evenementen

De groene estafette | Tierrafino

Het mooie aan het leemstuc is dat het ook altijd nog later gemakkelijk bijgewerkt en gerepareerd kan worden, er zitten geen chemische harders in, eens per jaar een onderhoud is aan te raden voor grotere projecten.

VACATURE: website beheer en andere praktische taken bij BNS Crisp

BNS Crisp is op zoek naar een nieuw teamlid: iemand die kan ondersteunen bij het ontwikkelen van onze website in samenspraak met de developers, en content kan plaatsen op de website. Ervaring met het besturingssysteem Elementor binnen WordPress is een pré, evenals kennis van SEO. We staan vooral ook open voor jouw ideeën over de invulling van deze rol en zijn we flexibel.

Must see | Wandelen door Nederland

Al wandelend kun je genieten van het landschap, de natuur, maar ook van gebouwen. Van moderne architectuur in Rotterdam tot de oude houten huisjes van de Zaanse Schans.