8e Sierteelt Marketingevent | Bergschenhoek | 28 september | korting voor BNS Crisp leden

Dit is je kans om je kennis te vergroten van planten en bloemen, je netwerk uit te breiden en marketinginzichten te krijgen. Dit alles bij het Sierteelt marketingevent op 28 september. BNS Crisp leden krijgen een leuke korting.

Op donderdag 28 september vindt het 8e Sierteelt Marketing Event plaats, waar data schittert als het nieuwe goud. Tijdens die evenement staat de vraag centraal hoe het gebruik van data-technologie de bloemen- en plantenwereld nog meer kan laten bloeien. Denk aan het gebruiken van AI om nieuwe mogelijkheden te verkennen. Zowel experts uit de sector als daarbuiten zullen hun inzichten en visie delen.

Bron: Bloemenkrant

Misschien denk je nu wat heb ik hier te zoeken als interieurprofessional? De marketinginzichten die je krijgt zijn natuurlijk ook interessant buiten de bloemenbranche maar boven al vergroot jij ook je kennis over groen. In een interieur worden vaak planten of bloemen toegevoegd. Wat is er dan mooier om jouw klant van een goed groenadvies te voorzien. Daarnaast is een dergelijk evenement de uitgelezen kans om jouw netwerk uit te breiden met specialisten die jou en jouw dienstverlening kunnen aanvullen. Als BNS Crisp kun jij dit event bijwonen tegen het NIMA-membership tarief van €29,- i.p.v. het normale tarief van €49,-.

Om gebruik te maken van deze mooie korting gebruik je bij het boeken, de code SIERTEELTDATA

Wanneer en waar:

28 september 14:45 – 20:30 uur Boerderij Het Lansingerland
Hoeksekade 146, 2661 JL Bergschenhoek

Programma:

14.15 uur | Ontvangst mensen die deelnemen aan rondleiding 
14.30 uur | Rondleiding Boerderij Het Lansingerland (vooraf inschrijven).

14.45 uur | Inloop, registratie en netwerken

15.30 uur | Opening en inleiding op het thema door Cock van Bommel, voorzitter NIMA FAM

15.40 uur | “Data verzamelen, en dan?” door Sherelle Schmidt, Shopper Marketeer bij Bloemenbureau Holland, en Irene Eijs, Director data strategy & analytics bij Matter Content Agency

16.05 uur | “Growing the Future Garden” door Nancy van Kleef, Directeur Strategy, Marketing & CSR, van de FM Groep en Joël Van Den Hoogen, Creative Director bij Twan Creative Agency

16.30 uur | “De kracht van de nieuwe digitale wereld” door Martin de Ruiter, Commercieel Manager Floriday

16.50uur | Implementatie ronde

17.10 uur | Netwerk break

17.35 uur | “Wat zijn anno 2023 de mogelijkheden van AI” door Wilco Verdoold, docent van #ai #digital #marketing #innovation #generativeai bij Hogeschool van Amsterdam

18.20 uur | Implementatie ronde + power nip

18.45 uur | “Dairy Farming and Digital Farming, a business game changer” door Henk van Dongen, Manager Value Team Manure bij Lely International 

19.15 uur | Implementatie ronde

19.30 uur | Informatie over NIMA FAM activiteiten door Cock van Bommel, voorzitter NIMA FAM

19.40 uur | Netwerkborrel en eenvoudige en voedzame maaltijd.

Dit is niet alles

Bekijk meer evenementen

Ga met BNS Crisp naar de DDW | 27 oktober | Eindhoven

Wil jij in één dag de hoogtepunten van de Dutch Design Week zien en netwerken met collega’s uit het vak? Stap samen met ons op de fiets voor een inspirerende route door Eindhoven waarbij we diverse DDW-locaties en -exposities bezoeken.